mebduyurular, meb, duyuru, eğitim, okul, sınav, takvim, okulöncesi, ilkokul, ortaokul, lise, üniversite, öğrenci, öğretmen, veli, yönetici, idareci, atama, kpss, ösym, bakan, personel, milli eğitim, tayin, ekys, kitap, okullar ne zaman açılacak, ekders, mahmut özer, mebpersonel, memur, memurlar, ajans, kamu, haber
DOLAR
27,1418
EURO
28,9323
ALTIN
1.681,16
BIST
8.039,18
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara
Açık
30°C
Ankara
30°C
Açık
Pazartesi Açık
29°C
Salı Açık
29°C
Çarşamba Az Bulutlu
26°C
Perşembe Az Bulutlu
25°C
SON DAKİKA
Bakan TEKİN: “Özel okullardaki durumların takipçisi olacağız”
Öğretmenlik Kariyer Basamakları Sürecine İlişkin Yeni Formül
2023 Bursluluk Sınavı Sonucu Açıklandı.
2023 Öğretmenlik Kariyer Basamakları Yazılı Sınavı Uygulama Kılavuzu Yayımlandı.
Ülke Genelinde Yapılacak Ortak Sınavların Tarihleri Belli Oldu
Gizlilik Kararı Olan Vatandaşların Kurslara Katılımı Hakkında
Bakan TEKİN’den Mülakat Açıklaması
MEB’de Yeni Genel Müdür Atamaları Yapıldı
MEB’in ortaokul ve liselerde başlatacağı “ortak sınav”ın ayrıntıları
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ek ders ücreti müjdesi
Açık Öğretim Liselerine Geçişleri Sınırlayan Genelge Yayımlandı
Milli Sporculardan Beden Eğitimi Branşına Atama
Fatih Projesi BT Rehberliği Görevinin Güncellenmesi
MEB Ölçme ve Değerlendirme Yönetmeliği (09.09.2023)
Adıyaman, Hatay, Kahramanmaraş ve Malatya İlleri İle Gaziantep İlinin İslahiye ve Nurdağı İlçelerinde Görev Yapan Öğretmenlerin İller Arası Mazerete Bağlı Yer Değiştirme Sonuçları
Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği’nde Değişiklik Yapıldı
Bakan TEKİN, Eğitim Gündemi Üzerine Konuştu
Bakan TEKİN, Mesleki Çalışma Döneminin Açılışında Öğretmenlere Konuştu
2023 Yılı Görevde Yükselme Yazılı Sınav Puanlarının Sıralama Aralıkları
3 Eylül 2023 tarihli Bursluluk Sınavının Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları
Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yıllık Planları Yayınlandı.
MEB’den Öğretmenevleri ile İlgili Yeni Yazı
Toplu Sözleşme Kararı Resmi Gazete’de Yayımlandı
MEB’ Bağlı Resmî Okullarda Yatılılık, Bursluluk, Sosyal Yardımlar ve Okul Pansiyonları Yönetmeliğinde Değişiklik Yapıldı
MEB’den Okullarda Uyum Haftası ile ilgili yazı
TÜMÜNÜ GÖSTER →

MEB, 78.500 Akıllı Tahta Alacak.

MEB, 78.500 Akıllı Tahta Alacak.
A+
A-

MEB, FATİH Projesi kapsamında 78.500 adet etkileşimli tahta mal alımı yapacak. İhale, “açık ihale usulü” ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İHALE DETAYLARI

İhale kayıt numarası: 2021/509211

1-İdarenin Adresi: Emniyet Mahallesi Milas Sok. No:8 Yenimahalle/  ANKARA

2-İdarenin Telefon ve Faks Numarası: (0.312) 296 9583

3-İdarenin Elektronik Posta Adresi: satinalma@eba.gov.tr

4-İhale konusu alımın niteliği, türü ve miktarı: 78.500 (Yetmiş Sekiz Bin Beş Yüz) Adet Etkileşimli Tahta

1.Kısım:

  1. 59.000 (Elli Dokuz Bin) adet 65″ 340 cm ET (Frame dâhil)
  2. 1000 (Bin) adet 65″ 260 cm ET (Frame dâhil)
  3. Alçıpan Duvar Kurulum Seti 80 Adet

2.Kısım:

  1. 18.500 (On Sekiz Bin Beş Yüz) adet 65″ 340 cm ET (Frame dâhil)
  2. Alçıpan Duvar Kurulum Seti 50 Adet alım, kurulum, garanti, etiketleme ve dağıtımı alımı işidir.

5-İhale konusu alımın teslim yeri: İdare tarafından belirlenecek yurt içindeki depoya ya da yüklenici tarafından sağlanacak ve idarece uygun görülerek onaylanacak depoya.

6-Teslim tarihi:

1.Kısım için birinci aşama muayene ve kabul işlemleri 30.000 (otuz bin) adetlik iki parti şeklinde yapılacaktır. 30.000(otuz bin) adetlik ilk parti ürünler için sözleşme tarihinden itibaren 90(doksan) gün içerisinde depo teslimi yapılacak, YÜKLENİCİ tarafından parti üretiminin tamamlanmasının yazılı olarak bildirilmesi akabinde, İDARE’nin görevlendireceği muayene ve kabul komisyonu tarafından, tüm masrafları YÜKLENİCİ’ye ait olmak üzere YÜKLENİCİ’nin deposunda örnekleme usulü ile rastgele seçilecek ürünler üzerinden yapılacaktır. Komisyon incelemesi sonucunda verilecek kabul raporuna istinaden sevk ve kurulumlara başlanacaktır. Kabul raporunu takip eden 90 gün içinde ise ilk 30.000 (otuzbin) adetlik partinin kurulumu tamamlanacaktır. 30.000 (otuzbin) adetlik ikinci parti ürünler için ise sözleşme tarihinden itibaren 180 gün içinde depo teslimi yapılacak ve komisyon incelemesinin ardından verilecek kabul raporundan itibaren 90 gün içinde kurulumları tamamlanacaktır.

2.Kısım için birinci aşama muayene ve kabul işlemleri, YÜKLENİCİ tarafından üretimin tamamlanmasının yazılı olarak bildirilmesi akabinde, İDARE’nin görevlendireceği muayene ve kabul komisyonu tarafından, tüm masrafları YÜKLENİCİ’ye ait olmak üzere YÜKLENİCİ’nin deposunda örnekleme usulü ile rastgele seçilecek ürünler üzerinden yapılacaktır. Komisyon incelemesi sonucunda verilecek kabul raporuna istinaden sevk ve kurulumlara başlanacaktır. Sözleşme tarihinden itibaren 180 gün içerisinde etkileşimli tahtaların sevk ve kurulumları tamamlanacaktır.

7-İhalenin yapılacağı yer: T.C.MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi Milas Sokak No:8 /Yenimahalle-ANKARA (İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Satın Alma Koordinatörlüğü)

8-İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

8.1. İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler:

8.1.1. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren İmza Beyannamesi veya İmza Sirküleri.

8.1.1.1. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi.

8.1.1.2. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,

8.1.2. Şekli ve içeriği idari şartnamede belirlenen teklif mektubu,

8.1.3. Şekli ve içeriği idari şartnamede belirlenen geçici teminat.

8.1.4.Yerli malı teklif edenler lehine fiyat avantajı tanınması durumunda, bu avantajdan yararlanmak isteyenlerce sunulacak yerli malı belgesi.

9.Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

10. Bu ihale, yeterlik kriterlerini taşıyan yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olup yerli malı teklif eden istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır. Yerli malı teklif eden isteklilerin fiyat avantajından yararlanabilmesi için teklif ettiği mala/mallara ilişkin yerli malı belgesini/belgelerini sunması zorunludur.

11.Kısma verilecek teklifler için;

11.1.İhalede  2. Kısım kapsamında temin edilecek ürünlerin menşei aşağıdaki ülkelere ait olmalıdır:

11.2.AB üyesi ülkeler,

11.3.IPA II programı yararlanıcı ülkeleri (Türkiye bu listede yer almaktadır),

11.4.Avrupa Birliği Ekonomik Bölgesi ülkeleri,

11.5 ENI programının kapsadığı ortak ülke veya bölgeler

11.6.Ürünlerin menşeine ilişkin olarak, Türkiye’de üretilen mallar için Ticaret ve Sanayi Odalarından “Yerli Malı Belgesi” veya “Türk Malı Belgesi”, uluslararası ticarete konu olan ürünlere ilişkin olarak ise “Menşe Şahadetnamesi (Belgesi)” sunulması gerekmektedir. Yüklenici, Yüklenici, sandıkların içerisinde yer alan kırtasiye malzemesi, eğitim materyallerine ve öz bakım ürünlerine ilişkin “Yerli Malı Belgesi veya Türk Malı Belgesi ya da Menşe Şahadetnamesini  en geç kabul aşamasında sunmalıdır. Bahse konu belgeler sunulmadan hakediş ödemesi gerçekleştirilmeyecektir.

11.7.İstekliler, teklif ettikleri ürünün menşei ile menşe kuralına uygun olup olmadığına ilişkin beyanı teklif dosyası kapsamında sunacaklardır.

12.İhale dokümanının görülmesi ve satın alınması:

12.1.İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir ve 5000 TL (Beş bin Türk Lirası) nin Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Saymanlığı hesabına yatırılması karşılığında aynı adresten satın alınabilir.

12.2.İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunludur.

13.Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi Milas Sokak No:8 /Yenimahalle-ANKARA adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir.

14.İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif ettikleri birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden vereceklerdir. İhale üzerine bırakılan istekliyle birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

15.İstekliler teklif ettikleri bedelin % 3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

16.Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 takvim günüdür.

17.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: MEBDUYURULAR